08-517 60 400 info@insert.se

Ledning

Mitra 

Grundare / Projektledare

@: mitra@insert.se

Shahin 

Grundare / Projektledare

@: shahin@insert.se

Nizar

Nizar

Grundare / Projektledare

@: nizar@insert.se

Försäljning

Anders

Anders

Försäljningschef Mat & Vin

@: anders@insert.se

Michael

Michael

Annonschef

@: michael@insert.se 

Account Manager

Jonathan

Jonathan

Account Manager

@: jonathan@insert.se

AD/REDAKTÖR

Ellen

Ellen

Art Director

@: ellen@insert.se

Emilia

Emilia

Redaktör

@: emilia@insert.se

Emelie

Emelie

Redaktör

@: emelie@insert.se

Kajsa

Kajsa

Redaktör

@: kajsa@insert.se

Har ni frågor eller funderingar?

Tveka inta att kontakta oss via telefon eller genom att fylla i formuläret bredvid så hör vi av oss så snart vi kan.

Adress:
Brovägen 5
18276 Stocksund

Telefon: 08-517 60 400

Kontorstider: M-F 8.30-17.30

Insert Media