08-517 60 400 info@insert.se

Till vänster

Mitra 

Grundare / Projektledare

@: mitra@insert.se

Till höger

Shahin 

Grundare / Projektledare

@: shahin@insert.se

Nizar

Nizar

Grundare / Projektledare

@: nizar@insert.se

Anders

Anders

Key Account Manager

@: anders@insert.se

Sheima

Sheima

Key Account Manager

@: sheima@insert.se

Viktor

Viktor

Account Manager

@: viktor@insert.se

Kasper

Kasper

Account Manager

@: kasper@insert.se

Daniel

Daniel

Account Manager

@: daniel@insert.se

My

My

Art Director

@: my@insert.se

Emilia

Emilia

Redaktör

@: eradow@gmail.com

Elin

Elin

Redaktör

@: elin@beautysense.se

Har ni frågor eller funderingar?

Tveka inta att kontakta oss via telefon eller genom att fylla i formuläret bredvid så hör vi av oss så snart vi kan.

Adress:
Brovägen 5
18276 Stocksund

Telefon: 08-517 60 400

Kontorstider: M-F 8.30-17.30

Insert Media